česky

»Prolog«

Barva žlutá symbolizuje slunce, znalosti a prosperitu žití. Žlutá znamená štěstí, zdraví a úspěch. Slunce uctívají mnoho primitivních národů jako Boha. Staří Řekové si představovali boha slunce Heliose jako postavu letící po obloze ve žlutém rouchu v kočáře, taženém čtyřmi okřídlenými ohnivými koňmi. Jasné žluté světlo ze slunce a jeho bohů ztělesňuje božskou inteligenci, která je v každé lidské bytosti!

A pokud si to chcete zapamatovat, prostě řeknete „FEEL YELLOW“ (překl. Cítím se žlutě) a automaticky vytvoříte pozitivní energii a pocity.

Hledáš pravdu?
Smysl života a odpověď na tvé otázky?
Nebo možná, že máš zrovna nějakou životní krizi a nevíš co dělat?

V téhle situaci je dobré mít přítele na vlastní straně, někoho, kdo by ti pomohl vrátit se do dobré nálady. A není tou nejdůležitější věcí v životě cítit se dobře?

S iniciativa a knížkou „FEEL YELLOW“ (cítit se žlutě) chceme přivést tohoto přítele do tvého života, protože my všichni si zasloužíme žít pozitivní a šťastný život.

První kniha „FEEL YELLOW“ bude publikována v jaro 2018 jako společný projekt LUCKY WORLD a FINANZ PUNK. Kniha bude zveřejněna v němčině, angličtině a češtině. Bude první publikaci na světě, která je hned ve 3 jazycích…