Muž si chcel vziať psíka z útulku.

Keď uvidel ich tváre, adoptoval si ich rovno 45.

Je smutné, že niektorí psíkovia poriadne ani nevedia, aké to je mať domov a strávia celý svoj život v útulku. Je však úžasné vedieť, že existujú aj takí láskaví a obetaví ľudia, ako tento muž.

VICTORIA 23. januára – Každého milovníka zvierat trápi, keď vidí, koľko opustených psíkov nemá domov. Namiesto toho, aby žili so svojím majiteľom, sa tlačia v útulku a čakajú na niekoho, kto by sa ich ujal a doprial im lásku a starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Tento muž však asi patrí medzi tých najväčších a najobetavejších milovníkov psov a jeho gesto to iba dokazuje.

Pomáha im zo všetkých síl

Mark Starmer z kanadskej provincie Britská Kolumbia sa rozhodol, že si tiež adoptuje psíka z útulku. Keď však videl, koľko štvornohých tvorov tam je, a videl ich tváre, nedokázal si zobrať domov iba jedného. Chcel pomôcť čo najväčšiemu počtu z nich, a tak urobil niečo omnoho lepšie. Zobral si domov rovno 45 psíkov. Nešlo mu však o to, aby na seba strhol pozornosť. Je vidieť, že má psíkov úprimne rád a dáva im všetko, čo potrebujú pre šťastný a spokojný psí život, za čo sú u neskutočne vďační.

Pozrite sa, ako to vyzerá, keď sa 45 rozradostených psov prvýkrát rozbehlo vo svojom novom výbehu.

Okrem toho, že sa o nich príkladne stará, urobil pre nich aj niečo naviac, lebo bol presvedčený o tom, že si to zaslúžia a že to potrebujú. Postavil pre nich veľký výbeh o rozlohe štyroch akrov. A síce priznáva, že to starostlivosť o týchto psíkov vyžaduje veľa práce, robí to pre nich z lásky. Psíkovia tak získali nový domov a lásku a aj on sám má z nich veľkú radosť, keď vidí, akí sú šťastní, a svoje rozhodnutie neľutuje.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.